OE Industry – konstruktor i producent oświetlenia dla automotive i mobility

Chcesz kupić oświetlenie do autobusów? Sprawdź https://oeindustry.com.

Oświetlenie samochodowe to nadzwyczaj istotny element bezpieczeństwa jazdy pojazdem. Niepoprawne ustawienie świateł bądź zignorowanie obowiązku wymiany uszkodzonego oświetlenia może w rezultacie prowadzić do niebezpiecznej sytuacji na trasie, co często kończący się kolizją. Korzystanie z najwyższej klasy niezawodnego oświetlenia jest kluczowe w szczególności w transporcie zbiorowym, gdzie firma przewozowa dzień w dzień jest odpowiedzialne za bezpieczeństwo tysięcy pasażerów. Jednym z rodzimych dostawców wysokiej jakości oświetlenia dla automotive i mobility jest spółka OE Industry z siedzibą w Krakowie.

Co oferuje polski producent oświetlenia samochodowego?

W zasadzie w asortymencie OE Industry znajduje się dowolny typ oświetlenia samochodowego. Oprócz lamp bocznych, tylnych i przednich do autobusów, pojazdów budowlanych, tramwajów czy kamperów, spółka dostarcza także LEDowe lampy robocze, w tym zdolne do wielogodzinnej pracy w trudnych warunkach pogodowych i dające światło o barwie podobnej do światła naturalnego najaśnice, maszty oświetleniowe oraz naświetlacze, które używane są m.in. przez kierujących pojazdami off-road, agro i specjalnymi. Natomiast producenci pojazdów uprzywilejowanych (np. tych dla służb miejskich czy pomocy drogowej) mogą zaopatrzyć się w OE Industry w LEDowe lub halogenowe oświetlenie ostrzegawcze, w tym też wykorzystywane przez konkretne służby światła białe i niebieskie. Krakowski producent oświetlenia samochodowego nie pominął też lamp wewnętrznych (w tym praktycznych lamp do czytania), które bardzo poprawiają komfort życia profesjonalnych kierowców, którzy spędzają wiele tygodni w podróży. A to tylko ułamek oferty OE Industry.

OE Industry kompleksowe testy opracowywanych produktów

Dotychczasowi partnerzy OE Industry już dawno przekonali się, iż spółka ta nie jest zwykłym producentem oświetlenia samochodowego. To doświadczona grupa fachowców gotowa zrealizować wizję kontrahenta, opracowując wysokiej jakości oświetlenie od wstępnego projektu na papierze, poprzez konstrukcję prototypu, aż po certyfikację. Co istotne, spółka udziela również wsparcia posprzedażowego. Wskutek silnego naciskowi na wszechstronne testowanie swoich produktów, budowania wykwalifikowanej kadry ekspertów, jak również głębokich analiz potrzeb swoich kontrahentów, spółka OE Industry stała się światowym liderem w branży oświetlenia automotive & mobility.

Kontakt z firmą:
OE INDUSTRY Sp. z o.o.
ul. Marcika 6
30-443 Kraków

Tel.: +48 12 442 00 05
E-mail: [email protected]