Terapia małżeńska – na kłopoty w związku

Nie trać wiary! Specjalistów od terapii małżeńskiej UK poznasz na psychoterapia-uk.pl/index.php/services/terapia-par/.

Każda para może przeżywać najróżniejsze kryzysy. Całe szczęście dzisiaj można się z nimi uporać bardzo skutecznie. Doskonałym rozwiązaniem okazuje się być terapia małżeńska prowadzona przez doświadczonego i wykwalifikowanego terapeutę.

Terapia małżeńska – w jakich trudnościach może być pomocna?

Do psychoterapeuty przychodzą pary zmagające się z bardzo różnymi trudnościami. Fachowiec pomaga przezwyciężyć trudności związane z niewiernością jednego z małżonków, a także udzieli pomocy w przypadku uzależnienia, jednak tutaj nierzadko potrzebne będzie również specjalistyczne leczenie osoby. Psycholog udzieli wsparcia w okresie problemów zdrowotnych partnerów lub ich dzieci. Jest nieoceniony w sytuacji, kiedy między mężem i żoną dochodzi do konfliktów, których nie są w stanie rozwiązać samodzielnie. Udział w terapii małżeńskiej pomaga również przezwyciężyć problemy i scementować związek. Lepsza staje się komunikacja między żoną i mężem – dzięku czemu ich małżeństwo ewoluuje, a nie stoi w miejscu. Terapeuta pomaga zrozumieć partnerom jakie mają oczekiwania i potrzeby. Zwraca on uwagę na to, że małżeństwo to nie wyłącznie branie, ale także oferowanie czegoś w zamian. Wsparcie terapeuty sprawia, że możliwe jest zidentyfikowanie przyczyn leżących u podstaw małżeńskich kłopotów. Pary, które odbyły terapię małżeńską zdobyły wiedzę niezbędną do tego, aby efektywnie pokonywać problemy w przyszłości.

Terapia małżeńska – co wtedy, kiedy mieszkamy na terenie Wielkiej Brytanii?

Polska emigracja, która trafiła na Wyspy przyczyniła się do tego, że dzisiaj bez żadnych problemów znajdziemy polskiego psychologa także na terenie Zjednoczonego Królestwa. Mówienie po polsku usprawnia terapię oraz podnosi komfort pary, która postanowiła postawić na pomoc specjalisty. Także na emigracji można powalczyć o własny związek, który nierzadko właśnie po opuszczeniu kraju zaczyna walczyć z rozmaitymi kłopotami. Należy wiedzieć, że terapia to nie coś, czego należy się wstydzić, a z jej pomocą związek może wkroczyć na zupełnie nowe tory. Rozejście się to zawsze rozwiązanie ostateczne.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339