Kiedy psycholog w UK to dobry wybór?

Nie masz wiedzy w tej dziedzinie? Skontaktuj się z polskim psychologiem Birmingham.

Po wejściu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy tłumnie zdecydowali się na emigrację na Wyspy. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracyjna wyhamowała, lecz nadal nie brakuje osób skłonnych do zatrudnienia się bądź rozpoczęcia nauki właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii tworzy ogrom kłopotów, z którymi trudno jest sobie poradzić samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy powinno się się do niego zgłosić?

Pobyt na emigracji oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego państwa, generują wiele problemów, którym bardzo ciężko jest podołać. Separacja z bliskimi nierzadko powoduje ogromną sytuację stresową. Ponadto w wielu przypadkach pojawiają się też kłopoty z dostaniem pracy lub integracją z nowymi współpracownikami. Brak znajomości języka, który ciągle jest na porządku dziennym, powoduje, że bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A od tego już tylko niewielki krok do utrudniających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub zwiększenia liczby odruchów agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju naprawdę trudno jest zapanować samodzielnie. Z tego powodu nie należy bać się korzystania z pomocy specjalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najlepszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem odbywa się w komfortowej atmosferze oraz dyskretnej. Nie należy obawiać się, że historie opowiedziane podczas rozmowy zostaną powierzone osobie postronnej. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić ma prawo jedynie sąd. Przed psychologiem nie trzeba ukrywać problemów i niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Psycholog instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, a także pomaga identyfikować sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, dzięki czemu przebiega sprawniej i bardziej swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama dobrze pojmie to, co mówi do niej psycholog.

Kontakt z firmą:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339