Zalety parkingu przy lotnisku w Balicach

Interesuje Cię oferta parkingu przy lotnisku Balice? Kliknij w to miejsce, żeby dowiedzieć się więcej.

Możliwość trafienia także w bardzo oddalone miasta świata, szybkość oraz komfort – to nadrzędne plusy podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zyskał dużą popularność. Podróż, której elementem jest lot samolotem, wiąże się aczkolwiek z pewnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest z całą pewnością konieczność dojechania na lotnisko – a masa osób w tym celu jest zmuszona wszak przebyć setki kilometrów. Tak znaczną odległość najwygodniej jest pokonać prywatnym autem. Co jednak zrobić z nim w trakcie samego urlopu? Jak po jego pozostawieniu trafić na lotnisko? Te oraz inne komplikacje połączone z dotarciem do portu lotniczego prywatnym autem rozwikła skorzystanie z dobrego parkingu w okolicy lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowych oraz lokalnych przewoźników.

Monitorowany parking w Krakowie – podróżuj spokojnie, twój samochód jest bezpieczny

Podróżujący z lotniska w Balicach mogą bez przeszkód rozplanować swoją podróż tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć prywatnym autem. Na miejscu mogą zostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieco od samego lotniska. W trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie zamartwiać się o swoje auto, bowiem parking zapewnia jego kompleksową ochronę. Nad bezpieczeństwem naszych 4 kółek czuwać będą stróże, a dodatkowe zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Skorzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość elektronicznej rezerwacji, zatem nie musimy martwić się, iż po przyjeździe na parking nie będziemy mieli gdzie postawić samochodu. Teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest wyjątkowo istotne w czasie silnych opadów deszczu czy też śniegu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia personelu

Jeśli zdecydujemy się na usługi świadczone przez parking monitorowany w pobliżu portu lotniczego możemy spodziewać się także wielu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez kłopotów. Najistotniejszym z nich jest naturalnie możliwość skorzystania z przejazdu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Co więcej, kierowcy mogą uzyskać pomoc obsługi parkingu w nagłych sytuacjach, jak np. obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]