Wypaczone ramy lub starte uszczelki? Zamów serwis okien

Sprawdź, jak zamówić serwis okien. Zajrzyj tutaj.

Regularnie zlecany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i zapobiegnie utracie ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykonuje doświadczony serwisant? Czemu warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, uchylane oraz rozszczelniane okna są podatne na różnego typu wykrzywienia i zniszczenia. Na stan okien oraz uszczelek negatywnie wpływają również czynniki atmosferyczne – ekstremalny mróz i żar, opady czy promieniowanie słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez wiele lat. O ile łatwe działania, jak np. wymiana uszczelek, można wykonać na własną rękę, o tyle do bardziej zaawansowanych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Profesjonaliści świadczą szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – regulują ciężko pracujące mechanizmy, redukują docisk okien w lecie, dbają o odpowiednią izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują okucia i mocowania. Wykwalifikowany zespół serwisu okien wykona także wymianę szyby w oknie.

Czemu należy korzystać z serwisu okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pomaga zmniejszyć utratę ciepła nawet o 1/3, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na centralnym ogrzewaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Specjaliści naprawią zarówno okna wykonane z drewna, jak i z PCV. Serwis okna to jednak nie tylko wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła czy wymiana uszczelek. Specjalista zadba również o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez instalację specjalnych okuć utrudniających włamanie.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]