Wirtualny spacer i wnętrza 3D – podnieś widoczność firmy w Mapach Google

Znajdź specjalistów, którzy sporządzą wirtualny spacer z modelem 3D.

Wirtualny spacer z modelem 3D to najlepsza metoda na zaprezentowanie przyszłym klientom naszego biura, powierzchni usługowej czy nieruchomości, z których planują korzystać. Dla wielu osób możliwość zwiedzenia danego pomieszczenia przed zawarciem umowy jest niezwykle istotna, a my wykonując taki wirtualny spacer z modelem 3D, ułatwimy im podjęcie korzystnej dla nas decyzji. Czym zatem są wirtualne spacery oraz wnętrza 3D? Jak można użyć taką wizualizację do promocji i dlaczego opłaca się to robić? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Do czego służy wirtualny spacer z modelem 3D?

Wnętrza 3D to przygotowany na podstawie wielu fotografii model 3D naszej nieruchomości, na którzy patrzymy niczym na “domek dla lalek”. W takim modelu widoczny jest rozkład poszczególnych wnętrz, a my możemy go przesuwać, przybliżać i skupiać się na wybranych pomieszczeniach. Model jest udostępniany klientom w postaci interaktywnej, dzięki której mają oni wgląd do ogólnej bryły nieruchomości oraz do wnętrz 3D. Nie licząc przygotowania samego modelu wnętrza 3D, możemy też zdecydować się na interaktywną wersję ze spacerem wirtualnym. Jest to niezmiernie popularny wariant. Polega on na tym, iż oprócz przeglądania samego modelu 3D wnętrza, przykładowo hotelu czy siedziby przedsiębiorstwa, jesteśmy w stanie przenieść się pojedynczym kliknięciem do takiego pomieszczenia, a następnie zacząć jego zwiedzanie od środka. Wirtualny spacer VR umożliwia też przemieszczać się do sąsiednich wnętrz tak samo jak w rzeczywistości.

Jak mogę wykorzystać wnętrza 3D?

Za pośrednictwem modeli 3D z wirtualnym spacerem możemy dokładnie zademonstrować klientom konkretną nieruchomość i jej wnętrza. Tę metodę reklamy można wykorzystać do prezentacji hotelu, pracowni bądź baru, jak również w prosty sposób zademonstrować dużemu gronu odbiorców jak “od środka” wygląda nasze przedsiębiorstwo. Wnętrza 3D możemy również użyć, jeśli sprzedajemy mieszkanie, by potencjalni klienci byli w stanie wnikliwie zapoznać się z nieruchomością.

Jest kilka argumentów, dla których warto przygotować modele 3D wraz ze spacerem wirtualnym. Pierwszy z nich to możliwość umieszczania ich na naszej stronie firmowej, w Mapach Google lub udostępnianie ich w innych zalecanych miejscach. Wirtualny spacer z modelem 3D daje również doskonałą możliwość zachęcenia klienta, by zamówił nasze usługi . Klienci, którzy poznają dokładnie nasze przedsiębiorstwo będą darzyć je znacznie większym zaufaniem i odbiorą jako kompetentną markę. Jest to również idealna metoda na zabłyśnięcie na tle konkurencji, ponieważ aktualnie – pomimo powszechnej dostępności tej technologii – większość firm jej nie stosuje. Model wnętrza 3D można uzyskać bardzo szybko — wystarczy zamówić jego opracowanie u doświadczonego fotografa.

Kontakt z firmą:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]