Szykujesz duży rodzinny event? Zamów catering okolicznościowy

Chcesz sprawdzić, kto oferuje catering okolicznościowy? Na co czekasz? Koniecznie sprawdź https://lastrada.pl/catering-okolicznosciowy/.

Zbliża się ważne dla ciebie wydarzenie i chcesz uczcić je wraz z najbliższymi i kolegami. Niestety jest to znaczna grupa gości, których należy nie tylko mieć gdzie przyjąć, ale i poczęstować ich wybornymi posiłkami i trunkami. Możesz postarać się naszykować je samemu, jednak przy większej liczbie biesiadników ciężko jest tego dokonać w pojedynkę. Ponadto to twoja impreza i chcesz się na niej bardzo dobrze bawić, a nie służyć za kelnera albo kryć się w kuchni. Z tego powodu organizację menu na rodzinne imprezy rekomendujemy powierzyć firmie zajmującej się cateringiem okolicznościowym.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku dzierżawić sali!

Gdy mówi się o usłudze cateringu większość osób myśli z miejsca o spotkaniach firmowych albo cateringu weselnym. Jeszcze kilka lat temu punktem honoru każdego gospodarza była osobista organizacja ważnych spotkań rodzinnych i dopiero przy faktycznie znacznej liczbie biesiadników dopuszczał on opcję skorzystania z fachowego wsparcia w tym obszarze. I rzeczywiście, przez długie lata firmy cateringowe nie zapewniały obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a często również tych większych, jeżeli nie było to związane z wynajęciem sali. Dzisiaj catering okolicznościowy dostępny jest dla każdego – w związku z tym czy skorzystamy z opcji wynajmu lokalu czy zechcemy urządzić zabawę w swoim domu lub ogrodzie, firma cateringowa dostarczy nam w to miejsce wykwintne dania.

Catering okolicznościowy – menu na półmetki, komunie i chrzciny

Catering okolicznościowy jest literalnie ofertą na dowolną rodzinną okazję. Profesjonalni kucharze bez problemu przygotują dania pasujące do specyfiki wydarzenia, niezależnie od tego czy potrzebny ci catering na rocznicę ślubu, na komunię bądź na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to także obsługa komersów, studniówek i półmetków. Szukając firmy świadczącej tę usługę warto postawić na taką, która będzie w stanie dostosować menu do życzeń i – przede wszystkim –budżetu zamawiającego, jak również wszechstronnie obsłużyć event, między innymi udostępniając doświadczonych kelnerów czy oferując pomoc w ułożeniu i przystrojeniu stołów.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]