Sklep WooCommerce – jakie są zalety tej wtyczki do WordPressa?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o sklepie WooCommerce, znajdziesz na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/.

Masz firmę i zamierzasz rozszerzyć jej działania o sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPressie, jak również jeżeli nie masz w ogóle strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest świetnym wyjściem.

Czemu zaleca się założyć sklep internetowy WooCommerce?

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem mogą pochwalić się witryny tworzone z zastosowaniem WordPressa, łatwo dojść do wniosku, że ekspresowo opracowano wtyczkę pozwalającą na uruchomienie sklepu internetowego na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, bo taka nazwę nadano owej wtyczce, posiada sporo zalet. Tak samo jak stronę na WordPress, sklep WooCommerce da się w prosty sposób spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest również przyjazny do optymalizacji pod popularne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na uzyskanie wyższych pozycji w SERP-ach, a w efekcie szybciej dać się znaleźć obszerniejszemu kręgowi klientów. Za sprawą użycia dedykowanych wtyczek zwiększa się też funkcjonalność sklepu. Łatwo można w nim założyć bramki płatności i udostępnić klientom przelew opłaty za zakupy np. za pośrednictwem Transferuj.pl albo Przelewy24.pl. WooCommerce daje również możliwość analizy sprzedaży (przygotowanie przeróżnego rodzaju statystyk) i zespolenia z systemami firm kurierskich.

Tworzenie sklepu WooCommerce – specjalista zabezpieczy go przed atakami hakerskimi

Tworzenie sklepów WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dostosują dowolny szablon do osobistych preferencji klienta, ale również zadbają o wykorzystanie tylko koniecznych, wypróbowanych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce eksperci stworzą także blog, na którym łatwo można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowościach lub zamieszczać różnorodne porady i omówienia oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]