Sala na 18 urodziny – jak ją wybrać i inne porady

Jeszcze nigdy nie spotkałeś tak korzystnej oferty lokalu na 18 urodziny w Krakowie!

Częstokroć z okazji różnych rocznic, imienin bądź urodzin nie planujemy spotkań z przyjaciółmi i rodziną, uważając, że nie jest to potrzebne. Lecz zdarzają się takie kluczowe życiowe momenty, których stosowne uczczenie jest wręcz obowiązkowe, a jednym z nich jest zdecydowanie wejście w dorosłość, innymi słowy – “osiemnastka”.

Znaleźć salę na 18 urodziny czy zaplanować imprezę w mieszkaniu?

Wraz z osiągnięciem pełnoletności zachodzi wiele zmian w życiu nastolatka. Może on zgodnie z prawem kupować i spożywać alkohol, głosować w wyborach powszechnych, może ubiegać się o posady urzędnicze oraz zaczyna płacić podatki. Jakkolwiek zbliżając się do 18 lat z rzadka myśli się o tak poważnych rzeczach – dla nastolatków najważniejsza jest sposobność zorganizowania wielkiej imprezy ze znajomymi. Opcją jest poniekąd kolejna „domówka”, jednak czy zabawa w mieszkaniu będzie się sporo odróżniać od innych? Rzecz jasna, że nie będzie. Więc lepszym wyjściem jest wynajęcie sali na osiemnastkę. Częstokroć paru przyjaciół decyduje się zorganizować wspólną imprezę z tej okazji, co wymaga znalezienia dość przestronnej sali, lecz jednocześnie umożliwia zmniejszyć jednostkowe koszty. Poszukując miejsca na imprezę urodzinową skup się na salach oferujących sporą przestrzeń taneczną (ciężko bowiem jest wyobrazić sobie zabawę bez tańca), a także na salach, które kooperują z profesjonalnym dostawcą cateringu, który zapewni najlepsze menu imprezowe. Chciałbyś się bawić w plenerze? Znajdź lokal na urodziny z możliwością wyjścia do ogrodu – w ciepłe miesiące można postawić w nim przestronny namiot i wyprawić zabawę z grillem.

Lokal na osiemnaste urodziny – wystrój przestrzeni też jest istotny!

Wszyscy mają świadomość, iż osiemnastka to przyjęcie, na którym młodzi ludzie nie unikają napojów alkoholowych. Zalecamy z tej przyczyny obligatoryjnie zatroszczyć się o to, aby osoby niepełnoletnie, a przecież może ich nie brakować pośród zaproszonych gości, nie miały możliwości skorzystania z napojów z alkoholem.

Szałowy wygląd sali też jest ogromnie ważny, by goście do głębi zanurzyli się w atmosferze imprezy. Wypada więc postawić na lokal na urodziny, który zatroszczy się o udekorowanie przestrzeni zgodnie z sugestii solenizanta, a także dobrze rozlokuje stoły z napojami i przekąskami.

Jeżeli już wspominamy o posiłkach, na takiej zabawie doskonale sprawdzi się menu typu finger food, składające się z drobnych przekąskach “na raz”, które łatwo skonsumować bez potrzeby siadania przy stole. Doświadczona firma cateringowa dostroi kartę dań zarówno do charakteru przyjęcia, jak i do potrzeb oraz zasobności portfela klienta.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]