Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Jeżeli potrzebujesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków, skieruj się na seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Powszechność internetu oraz komfort wykorzystania go do wyszukania potrzebnych usług i towarów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie oznacza, że potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem obecność na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania. Sporo małych firm, świadczących usługi jedynie na niewielkim obszarze lub wręcz w jednej miejscowości, na przykład w Poznaniu lub w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – zaprezentuj swoje usługi potencjalnym odbiorcom

Użytkownicy sieci poszukując w wyszukiwarkach sklepów lub usług używają na ogół fraz lokalnych, innymi słowy mających w składzie nazwę konkretnego miasta, przykładowo “depilacja brwi kraków”, “sklep sportowy kraków” czy “ciastkarnia kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych podmiotów na zademonstrowanie swojej oferty docelowym klientom, rezydującym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych ma wszystkie cechy standardowego pozycjonowania. Odróżnia się w rzeczywistości tym, iż strategia SEO ukierunkowana jest na podwyższenie widoczności zwłaszcza fraz lokalnych, m.in. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami, które pozwalają wyszukiwarkom powiązać firmę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie i optymalizacja dla podmiotów z Małopolski

Krakowska agencja SEO4.net działa w branży tworzenia stron internetowych oraz optymalizacji, pozycjonowania od prawie 15 lat. Przez ten okres na wskroś poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym biznesom poprawić widoczność ich stron i w ten sposób zdobyć nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie rozwinięcie contentu, optymalizację techniczną strony, jak również link building. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa osobisty opiekun, a korzystając z naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może kontrolować na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Kontakt z firmą:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]