parking Balice, Kraków Balice parking

Parking przy lotnisku w Balicach – tanio i bezpiecznie

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, wybieranym często zarówno przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wsiądziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dostać się do portu lotniczego. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w kwestii dojazdu skończą się po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się pytanie: gdzie go zostawić w trakcie naszego wyjazdu?

Twoje auto pod opieką – parking przy lotnisku

Jasne, że najprostszym wyjściem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o dowiezienie pod port lotniczy, a następnie o odbiór po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w Balicach koło Krakowa, powstały całodobowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można pozostawić samochód na kilka dni. Użytkowanie takich parkingów jest całkiem bezpieczne – naszej własności pilnuje wyszkolona ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a zaparkowane tam auta objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Pomoc techniczna, rezerwacja miejsca, transfer na lotnisko – co zapewniają strzeżone parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują również inne udogodnienia. Przykładowo te zlokalizowane w Balicach w pobliżu Krakowa zapewniają całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Kierowca parkingu odbierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dozwolonych limitach.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]