Organizacja przyjęć – znajdź odpowiednią salę i usługę cateringu

Pełna oferta przyjęcia w ogrodzie.

Kiedy ktoś wspomina o organizacji wielkiej imprezy rodzinnej, na ogół naszym pierwszym skojarzeniem jest ceremonia ślubna wraz z weselem. Jednakże ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasem przyjeżdża dziesiątki krewnych z dalszej i bliższej rodziny, to też „osiemnastki”, chrzty czy komunie. Kiedy lista zaproszonych gości jest bardzo długa, zazwyczaj nie damy rady zorganizować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownej do okazji sali.

Organizacja przyjęcia okolicznościowego – warto skorzystać z oferty firmy cateringowej

Każdy typ przyjęcia wiąże się z innymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowej konwencji, jak m.in. imieniny czy osiemnastka, w której będą brać udział głównie osoby dorosłe, zaproszonym powinno się udostępnić nie tylko miejsce, gdzie skonsumują w spokoju posiłek, ale i salę do tańczenia. Z drugiej strony zabawy, w których sporą grupę gości stanowią młodsze dzieci, a więc chrzciny albo komunie, poleca się urządzić w lokalu, który prócz użyczenia sali wewnątrz budynku oferuje dodatkowo przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy na świeżym powietrzu będziemy mieć gwarancję, iż nie znudzą się tak szybko świętowaniem i nie będą domagać się wcześniejszego powrotu do domu. Przekąski podawane gościom także powinno się dopasować do typu imprezy okolicznościowej. Organizując takie wydarzenie warto więc skorzystać z oferty firmy cateringowej, która zatroszczy się o apetyczne potrawy, ciepłe i zimne napoje oraz bufet z zakąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – imprezy okolicznościowe nawet dla 300 osób!

Wyszukanie sali na urządzenie imprezy okolicznościowej w Małopolsce, w szczególności w większych miejscowościach, jest całkiem proste, aczkolwiek rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dziesiątek lat w iście dworskim duchu odbywają się w nim komunie, chrzty oraz – rzecz jasna – zabawy weselne, które wszyscy uczestnicy będą wspominać przez lata. W Pałacu Radziwiłłów można zarezerwować jedną lub kilka sal, w których wygodnie można podjąć ogółem do 130 osób. Natomiast gdy impreza zostanie zorganizowana w plenerze, to w ogrodach przed Pałacem może bawić się mniej więcej 300 gości. Co kluczowe, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa gwarantuje kompletną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia posiłków, przez ułożenie oraz ozdobienie stolików, aż po doświadczoną załogę kucharzy i kelnerów.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]