Opieka techniczna WordPress – powierz ją specjaliście

Chcesz zamówić aktualizację WordPress? Skieruj się tutaj.

WordPress, który został stworzony w głównej mierze jako oprogramowanie blogowe, w ciągu kilku lat stał się niezmiernie rozpowszechnionym CMS-em. Dzięki temu, iż bez trudu można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, a przy tym jest niezwykle szybki, korzysta się z niego dzisiaj do tworzenia sklepów e-commerce i wielopłaszczyznowych stron. Aczkolwiek ten system zarządzania treścią może być przyczyną nieprzyjemnych sytuacji, z tej przyczyny ważną i potrzebną usługą jest utrzymanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o regularnym wdrażaniu najnowszych edycji CMS-a

Posiadanie strony internetowej na aktualnej edycji CMS-a jest niewątpliwie głównym warunkiem jej bezpieczeństwa. Niejednokrotnie jednak podmioty po zaprojektowaniu strony zapominają o cyklicznej instalacji nowych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co narażają witrynę na zawirusowanie czy ataki cyberprzestępców. Na domiar tego, pomimo że WordPress jest dość prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może skutkować incydentalnymi trudnościami z właściwym funkcjonowaniem sklepu lub strony. Dlatego istotne jest, żeby czynność tę przeprowadzał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie działu informatycznego, rekomenduje się polecić opiekę nad stroną www profesjonaliście.

Do kogo kierowana jest pomoc z zakresu opieki technicznej nad stroną?

Oferta opieki nad stroną internetową to usługa adresowana zwłaszcza do użytkowników biznesowych, tak niewielkich jak i większych przedsiębiorstw, którym zależy na poprawnym oraz nieprzerwanym działaniu ich strony firmowej, a także ochronie jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest też blogerom oraz freelancerom posiadającym prywatne strony www. W bazowym dostępnym pakiecie znajduje się przeprowadzenie aktualizacji WordPressa, pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych i usuwanie następstw ataków. W ofercie wyższych pakietów dostępne są również wszelkiego typu monitoringi (m.in. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]