Lokalizacja, wystrój, pojemność – jak szukać domu weselnego?

Szukasz więcej wiadomości o aktualnej ofercie sali ślubnej? Dobrze trafiłeś! Wejdź na https://palacradziwillow.pl/oferta/wesela/.

Ślub i następujące po nim uroczystości weselne to wydarzenie, o którym rodzina państwa młodych i sproszeni goście będę mówić przez wiele kolejnych miesięcy, a nieraz nawet lat. Jeżeli młoda para zdecyduje się na organizację przyjęcia dla sporej ilości osób, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będzie musiała stawić czoło, jest zarezerwowanie najlepszej sali na przyjęcie weselne, w której goście będą bawić się w ten niepowtarzalny wieczór w komfortowych warunkach.

Lokal na wesele – jakie czynniki trzeba rozważyć?

Wybierając salę na wesele para młoda musi rozważyć parę bardzo ważnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi ustalić ilość zaproszonych krewnych i znajomych, aby być pewnym, iż w zarezerwowanej sali weselnej bez trudu znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście muszą mieć własne miejsce ich przy stole, ale istotne jest także, aby mieli salę taneczną. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to w jakim dystansie od kościoła znajduje się sala weselna oraz czy przedostanie się do niej będzie bezproblemowe. Jeśli na ślub poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, trzeba poszukiwać lokalu na wesele, w sąsiedztwie którego znajduje się bogata baza hotelowa. Następnym zagadnieniem jest sama organizacja wesela, a więc przygotowanie menu, przystrojenie stołów i załatwienie oprawy muzycznej oraz obsługi kelnerskiej. Te czynności mogą przekroczyć możliwości pary młodej, więc warto wybrać ofertę domów weselnych, które proponują pomoc w zakresie kompleksowej organizacji wesela.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – sale weselne na 130 zaproszonych

Młode pary z małopolski, w szczególności z Krakowa i okolic, mogą wyprawić przyjęcie weselne w wyjątkowo malowniczym miejscu, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w podkrakowskich Balicach. W jego salach wesela wyprawiane są od setek lat, a każde z nich wyróżnia się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema pomieszczeniami zdolnymi pomieścić ponad setkę gości. Impreza może zostać zorganizowana również w plenerze przed Pałacem, a wówczas uczestniczyć w nim będzie mogło bez trudu około 350 zaproszonych. Atutem tego domu weselnego jest to, iż zlokalizowany jest zaledwie 12 km od Krakowa, który ma niesłychanie bogatą bazę noclegów. Przejazd gości po ceremonii do Pałacu nie będzie więc trwać dłużej niż 30 minut.

Kontakt z firmą:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]