Jakie usługi świadczy architekt?

Więcej informacji o ofercie biura projektów Kraków, skieruj się tutaj.

Biuro projektowe świadczy szeroki wachlarz usług – pomaga realizować fantazje osób, które pragną osiedlić się w praktycznym i komfortowym domku jednorodzinnym, ale też kieruje ofertę do instytucji oraz przedsiębiorstw. Architekt może opracować pełny projekt budynku, a w następnej kolejności aktywnie monitorować przebieg robót, zaprojektować przebieg instalacji wewnątrz nieruchomości, zaplanować odbudowę budynku lub wystąpić z propozycją aranżacji już egzystujących domów.

W czym pomoże Ci profesjonalne biuro projektowe?

Szukasz nowatorskich, kreatywnych projektów budowlanych? Chcesz, aby Twój dom odróżniał się na tle wielu budowli w okolicy? A może potrzebujesz konceptu, który sprawi, iż Twój dom będzie wygodny, a równocześnie nowoczesny? Zapraszamy do naszego biura architektonicznego! Wśród projektów dostępne są zarówno te inspirowane ponadczasowym designem, jak i plany uwzględniające najnowsze nurty architektoniczne.

Pracownia architektoniczna – co projektowaliśmy

Architekt Joanna Kłusak w swoim portfolio posiada zarówno projekty domków jednorodzinnych, wnętrz mieszkalnych, jak i budynków użyteczności publicznej i wnętrz komercyjnych. Wykonane realizacje to m.in. biura, pensjonaty, budynki rekreacyjne czy żłobki. Układ przestrzeni i charakter projektu dopasowywany jest do osobistych potrzeb klienta, jak również specyfiki konkretnego budynku. Nasze biuro projektowe może również zaplanować przestronne i praktyczne garderoby, które umożliwią najlepsze wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniu czy domu.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]