Identyfikacja wizualna i organizacja konferencji – zleć to agencji marketingowej

Potrzebujesz skorzystać z usług agencji marketingowej Kraków? Koniecznie odwiedź k-myk.pl.

Akcje marketingowe winny być istotnym elementem kreowania rozpoznawalności przedsiębiorstwa bez względu na to czy zajmujemy się dystrybucją, świadczeniem usług czy produkcją. Większe przedsiębiorstwa oraz spółki mogą sobie pozwolić na organizację i opłacanie własnych działów ds. marketingu, jednak mniejsze biznesy, które sporadycznie prowadzą akcje promocyjne, przeważnie poszukują pomocy u zewnętrznych agencji reklamowych.

Agencja reklamowa zapewnia wszechstronne usługi

Agencja reklamowa to ekipa kreatywnych specjalistów z ogromnym doświadczeniem, dysponujących szeregiem umiejętności wykorzystywanych w marketingu. Dzięki współpracy z ekspertami wspaniale orientującymi się zarówno w obszarze kampanii promocyjnych w internecie (kanały social media, animacje i klipy viralowe), tradycyjnych mediów, jak i grafiki (w tym DTP), agencja reklamowa zapewnia klientom całościową obsługę. Młode marki mogą zlecić przygotowanie pełnej identyfikacji wizualnej wraz z księgą znaku i szablonami akcydensów (papier firmowy, koperty oraz wizytówki), a te które posiadają już swoje logo mogą być pewne, iż będzie ono poprawnie użyte w trakcie projektowania materiałów promocyjnych – billboardów, kalendarzy, ulotek bądź stoisk targowych. Agencja marketingowa pomoże również stworzyć atrakcyjne, unikatowe wpisy na stronę www firmy, jak również zaplanuje strategię kontaktów z odbiorcami poprzez najpopularniejsze portale, takie jak Instagram, Facebook i Twitter.

Kiedy warto zdecydować się na współpracę z agencją marketingowa?

Oferta agencji reklamowej adresowana jest przede wszystkim do firm, które nie dysponują swoim działem promocji. Nie jest to jednak, że to wyłączny model kooperacji. Działanie agencji w wielu przypadkach polega na udzieleniu wsparcia funkcjonującemu już w przedsiębiorstwie działowi zajmującemu się promocją. Na przykład, jeśli nie ma on doświadczenia w organizacji targów, konferencji bądź spotkań z klientami wymagających zazwyczaj drobiazgowego planowania, takie obowiązki można powierzyć agencji marketingowej. Może ona również posłużyć za narzędzie wspomagające budowę niezawodnego oraz harmonijnego teamu pracowników – należy powierzyć jej organizację imprezy integracyjnej lub opracowanie planu kursów. Na rynku działają setki agencji reklamowych, warto jednakże decydować się na współpracę z tymi, które dają dostęp do obszernego zespołu doświadczonych specjalistów. Umożliwi to zlecenie wszelkich przedsięwzięć marketingowych jednej agencji, a co za tym idzie – łatwiejszy nadzór nad integralnością kampanii oraz wizerunku marki.

Kontakt z firmą:
K-MYK Agencja kreatywna
al. Powstania Warszawskiego 15
31-539 Kraków

Mob.: + 48 733-378-564
E-mail: [email protected]