Ergonomiczna aranżacja wnętrz – wynajmij doświadczonego projektanta

Skorzystaj z porad architekta wnętrz Kraków. Zajrzyj tu.

To, jak prezentują się miejsca, w których przebywamy, ma niezmierny wpływ na nasze samopoczucie. Wskazane jest więc zadbać o to, aby wnętrza naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszemu poczuciu estetyki i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednakże często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, potrzebne są konkretne umiejętności. Stawka jest duża – idzie przecież o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przeżyjemy kilka a często nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej powierzyć to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę profesjonalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i rozstawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty mieszkań będą ergonomiczne i w pełni funkcjonalne. To wyjątkowo ważne, bo optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznej wiedzy, którą można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz częstokroć nie kończy się tylko na opracowaniu projektów. Żeby jego propozycje zostały urzeczywistnione, zwykle nieodzowny jest również nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (ewentualnie ich wytypowaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów wnętrz, architekt zapewnia także pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego domu lub mieszkania.

Kontakt z firmą:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]