Długoterminowy parking monitorowany w Balicach – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko Kraków parking długoterminowy. Więcej informacji na http://bit.ly/2RC0wGJ.

Wybierasz się na wczasy za granicę, a może czeka Cię służbowy wyjazd na inny kontynent? Nie wiesz, co zrobić z autem w czasie wyjazdu? Dowiedz się, czy pozostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest dobrym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking przy porcie lotniczym – wygoda i bezpieczeństwo

Lotnisko w Krakowie to jedno z największych i najbardziej obleganych portów lotniczych w Naszym kraju. Osoby, które planują podróż za granicę, mogą skorzystać z usługi czynnego przez całą dobęparkingu, znajdującego się bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym podłożu, a nad bezpieczeństwem parkujących aut czuwa monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co gwarantuje, że osoby niepowołane nie będą miały dostępu do pojazdów tam zostawionych. Parking długoterminowy to idealne rozwiązanie dla pasażerów z ogromną liczbą bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć taszczenia ciężkich pakunków w autobusie miejskim czy pociągu.

Parking długoterminowy – czy warto korzystać takiej usług?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w Krakowie-Balicach są korzystne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest umiejscowione zaledwie kilometr od portu lotniczego. Panda Parking proponuje też darmowy transfer pasażerów prosto pod terminal – jazda trwa zaledwie 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja punktu parkingowego jest dostępna online lub telefonicznie – błyskawicznie i bez problemów, a anulowanie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można dokonać gotówką (w PLN i €) ewentualnie przelewem. Kolejnym pozytywem jest również bezprzewodowy internet WiFi na terenie parkingu, a także możliwość skorzystania z kompresora oraz naładowania akumulatora w razie awarii samochodu. Parking przy lotnisku w Balicach to gwarancja komfortu oraz bezpieczeństwa pojazdu.

Kontakt z firmą:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]