Catering na wesela – pokrótce o tej ważnej usłudze

Więcej o cateringu na wesela.

Spotkania okolicznościowe, będące z reguły ważnym zdarzeniem dla członków rodziny, takie jak komunie, chrzty lub śluby, od dawna nie są już urządzane w domu wyłącznie dla bliskich krewnych i przyjaciół. Współcześnie są to przyjęcia, na których pojawia się nieraz ponad stu gości. Oczywiste jest więc to, że jedna osoba nie jest w stanie sama wymyślić menu, a następnie przygotować i zaserwować potrawy uczestnikom przyjęcia, szczególnie, gdy świętowanie ma trwać parę godzin i odbywa się w wynajętym lokalu. Stąd też pojawiło się wysokie zapotrzebowanie na kompleksowe usługi cateringu weselnego.

Nie stresuj się – zamów catering na wesele

Planowanie przyjęcia weselnego to wielki stres, spowodowany dziesiątkami godzin straconych na przygotowanie zaproszeń, dobór ozdób sali, ustalanie listy gości oraz szukanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także konieczność zagwarantowania stosownej ilości zakąsek i trunków serwowanych w trakcie zabawy, a co istotne – przygotowanie gorących dań, które zachwycą zaproszonych gości i zbiorą ich przy wspólnym stole. Obiad na przyjęciu weselnym musi mieć należytą oprawę. Uczestnicy wszak oczekują tego, żeby stoły były pięknie ozdobione i prawidłowo nakryte, dania były apetyczne i ładnie ułożone na talerzach, jak również aby kelnerzy na czas podawała gościom następne posiłki. Taki poziom organizacji zapewnią tylko firmy cateringowe zatrudniające doświadczonych kucharzy, kelnerów i managerów, obytych w obsłudze imprez zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w tradycyjnych salach.

Catering na wesele – z bazową ofertą zapoznasz się na stronie firmy

Każdy typ imprezy okolicznościowej kieruje się własnymi zasadami, tak w kwestii zabaw dla zaproszonych, jak i oczekiwanych dań. Firmy cateringowe najczęściej mają przygotowane uprzednio menu sugerowanych dań głównych, zakąsek i trunków odpowiadających estetyce wesel. Podstawową ofertę można zobaczyć na stronie firmy lub zdobyć tę informację kontaktując się bezpośrednio z jej przedstawicielem. Zamawiający ma więc możliwość sam ułożyć jadłospis z proponowanych dań. Trzeba jednakże zaakcentować, że firmy świadczące usługę cateringu weselnego są także otwarte na nowe pomysły i nierzadko na prośbę klienta zgadzają się przygotować indywidualne zestawy potraw.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]