Catering kanapkowy – zamów go, gdy nie masz czasu na organizację przyjęcia

Szukasz dobrej oferty finger food cateringu? Nie wahaj się! Zajrzyj tu.

Organizacja nawet ogromnego przyjęcia nie jest trudnością, jeśli mamy mnóstwo czasu na zakupy potrzebnych napojów i produktów, a także późniejsze własnoręczne przyrządzanie z nich pysznych przysmaków dla zaproszonych uczestników zabawy. Co prawda nie każdy ma taką możliwość, lecz nie znaczy to od razu, iż powinno się rezygnować z pomysłu uczczenia znaczącego jubileuszu. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Finger food zjesz nie używając widelca sztućców

Finger food catering, a bardziej swojsko – catering kanapkowy, to usługa kierowana w głównej mierze do klientów biznesowych, jednakże decydują się na nią regularnie również osoby prywatne i różne instytucje urządzające gustowne bankiety. Polega ona na dostarczenie na event potraw w wariancie finger food, czyli drobnych przekąsek, które można skonsumować na stojąco i bez potrzeby użycia sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga też zastosowania talerzyka – to dosłownie danie na “jeden gryz”. Finger food to przede wszystkim kanapki, koreczki lub tartoletki warzywne oraz owocowe. Ten model cateringu idealnie zdaje egzamin na uroczystościach, gdzie organizatorom zależy na ogólnej interakcji gości. Pozwala on na prowadzenie luźnych konwersacji, przy czym nie sprowadza interakcji tylko do gości usadzonych przy wspólnym stole.

Catering z przekąskami – najlepsza opcja dla imprez urządzanych w mniejszych salach

Zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi docenią plusy, jakie niesie zamówienie przyszykowania cateringu finger food podmiotowi zewnętrznemu. Przede wszystkim dzięki niemu rozwiązuje się kwestia związany z rozstawieniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości uroczystości. Przekąski oraz schłodzone i ciepłe napoje ułożone są na wspólnym stole, do którego goście podchodzą, kiedy chcą. Jest to nadzwyczaj przydatne zwłaszcza w mniejszych wnętrzach, gdzie użycie odpowiedniej liczby stolików byłoby problemem. Finger food catering momentalnie powoduje także, że event ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy zaznaczyć, iż menu z poręcznych przekąsek jest zazwyczaj tańsze niż wyszukane kolacje, a jednocześnie zapewnia większą swobodę dopasowania ich do gustów żywieniowych uczestników bankietu. Co istotne, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to często bywało największą przeszkodą przy organizacji spotkań w siedzibach firm.

Kontakt z firmą:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]