łańcuszki celebrytki, celebrytki

Urocze celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duża dostępność wzorów oraz materiałów, z jakich się je wykonuje sprawia, iż każdy może znaleźć naszyjnik idealny dla siebie. Można oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, gdyż celebrytki pasują do praktycznie wszystkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym jest ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – skąd się wywodzą?

Subtelne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami zostały spopularyzowane przez gwiazdy show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek oraz aktorek nagle zaczęło je nosić, a trend ten bardzo szybko podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra powleczonego złotem, a więc mogą je kupować wszystkie kobiety chcące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują budżetem. Mnogość wzorów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest tylko ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice jej zawieszki lub wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swe własne, ważne znaczenie. Najbardziej popularne typy zawieszek to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne albo z otworem, żyletka, słonik czy symbol nieskończoności. Kobiety zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem boskiej mocy oraz szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkich swoich działaniach, zaś żyletka jest symbolem ponadprzeciętności oraz niepokorności.
Wielką zaletą celebrytek jest to, że pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale również codziennych ubiorów, bez względu na to, z jakiego są materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, ale kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]