Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Jeśli potrzebujesz butelek szklanych 500ml w hurcie, odwiedź tę stronę.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie trwać ludzkość nie zaniknie. Pomimo tego, że przeważająca część rynku wyrobów spożywczych należy do ogromnych koncernów, jest to też branża, w której rewelacyjnie radzą sobie niewielkie podmioty, o ile znajdą odbiorcę na swój zdrowy, pyszny czy też niszowy produkt. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi zostać opakowane tak, aby artykuł dłużej pozostał świeży, a więc m.in. w szklane słoiczki oraz butelki. Atutem takich opakowań jest to, iż są bardziej ekologiczne, dlatego że można je recyklingować.

Hurtowe zamówienie słoików oraz butelek – czy to się opłaca?

Wiadomym jest, że oferty adresowane do klienta indywidualnego rozmijają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeśli jest niewielkim zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo żurek, pasztety albo konfitury, będzie potrzebować rok w rok nie kilkuset opakowań szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę kilku tysięcy. Kupno butelek oraz słoików w hurcie będzie tym samym dla niego zarówno metodą optymalizacji wydatków, gdyż zamawiając opakowania w hurtowych ilościach zwykle można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, wszak jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na parę miesięcy. Koszt hurtowego zakupu pojemników ze szkła znacznie obniży się, jeżeli zamówimy je u rodzimego hurtownika słoików oraz butelek. W ten sposób również otrzyma je szybciej.

Dostawca opakowań szklanych – co kupimy w jego ofercie?

Hurtowi dostawcy opakowań szklanych mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i objętości butelki ze szkła (idealne do rozlewania wina, piwa bądź soków) i słoiczki. Dowożone są one do zamawiającego na paletach przemysłowych zdolnych pomieścić – zależnie od kubatury opakowań – po 800, 1400, a nawet 2000 sztuk danego pojemnika. Firmy dysponujące własnymi samochodami transportowymi mogą także odebrać zakupiony towar wprost z magazynu hurtowni. Wraz z butelkami bądź słoiczkami w hurcie można także nabyć odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, korki czy nakrętki dopasowane do wybranego typu opakowania.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]