Sklep z winem online – najlepsze alkohole z Polski i świata

Zajrzyjcie do winnicy online - tu zawsze znajdziecie to, czego potrzebujecie!

Wino to popularny dodatek do romantycznych kolacji, przyjęć okolicznościowych oraz istotnych wydarzeń. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama smaków, aromatów i zróżnicowanie cen między poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodaj największa pośród wszystkich trunków alkoholowych.

Zakupy w supermarkecie czy sklep z winem – co wybrać?

Kupując wino dla własnej przyjemności lub szykując jakąś uroczystość przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Kupimy tam pospolite wina w rozsądnej cenie, jednak rzadko oferowane są tam trunków o unikatowym aromacie. W dodatku częstokroć przy zakupie jesteśmy skazani wyłącznie na dane z etykiety, ponieważ personel sklepu zazwyczaj nie ma stosownej wiedzy, by doradzić w doborze właściwej butelki. Osoby, które chcą optymalnie dobrać wino pod konkretny posiłek bądź które szukają nowych, niecodziennych smaków wina, powinni więc zaufać pasji i doświadczeniu pracowników sklepów zajmujących się wyłącznie sprzedażą wina.

Krakowski sklep Winnica – wino, cydry i ręcznie robione czekolady

Krakowski sklep z winem Winnica ma w ofercie nie tylko pieczołowicie wyselekcjonowane wino z całego świata (m.in.. z Portugalii czy z Rumunii, ale też cydry, nalewki i miody pitne oraz ręcznie robione tabliczki czekolady. W asortymencie sklepu dostępne są także wina Bag in Box w opakowaniach do 10 litrów, które świetnie nadają się na eventy z większą ilością uczestników i których plusem jest korzystny stosunek ceny do jakości oraz objętości napoju. Krakowska Winnica sama sprowadza wina, zatem oferowane są tu alkohole nie spotykane zbyt często na naszym rynku. Winnica organizuje też szkolenia oraz degustacje, a na specjalne zlecenie wyszukuje i importuje do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można nabyć wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na terenie Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu komuś bliskiemu prezentu z winem.

Kontakt z firmą:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]