Shuttersy na okna – konkurencja dla rolet i żaluzji

Jeśli chcesz zamówić shutters, skieruj się na ten adres.

Urządzając pokój, z reguły nie przeznacza się wiele czasu na okna. Najczęściej wybiera się klasyczne aranżacje, to znaczy zasłony oraz firany, które niekiedy zestawiane są dodatkowo z roletami. Jednakże jest jeszcze inne mniej rozpowszechnione nad Wisłą rozwiązanie – okiennice ozdobne, czyli inaczej mówiąc – shuttersy.

Z czego produkowane są shuttersy

Głównym atrybutem shuttersów (bądź też w spolszczonej wersji – szatersów) jest to, że lamele zainstalowane na tego rodzaju okiennicach dekoracyjnych są ruchome, dzięki czemu można bez trudu je ustawić pod rozmaitymi kątami, zależnie od potrzeb mieszkańców. Producenci wytwarzają je z płyt MDF, PCV, jak również z drewna. Shuttersy zakłada się najczęściej na oknach, jednakże bardzo dobrze sprawdzają się także na drzwiach szafy. Okiennice wewnętrzne shutters to wprawdzie dodatek na okna, który w naszych domach wykorzystuje się wciąż dość rzadko, ale każdy z nas z pewnością w kinie czy na ekranie telewizora, bowiem tego rodzaju okiennice są często używane na obszarach z ciepłym klimatem, a więc w Australii oraz RPA.

Shuttersy nadają wnętrzom nadzwyczaj atrakcyjny wygląd

Shuttersy to okiennice ozdobne które nie tylko pięknie się prezentują, ale mają również zastosowanie. Dzięki nim można pasywnie regulować wykorzystanie energii słonecznej: latem ograniczać gromadzenie się nadmiaru ciepła we wnętrzach, a zimą – zapobiegać jego stracie. Shuttersy pasują do rozmaitych stylów aranżacyjnych i nie ma zwykle przeszkód, by założyć je na zdecydowanej większości okien. Produkuje i instaluje się je na zamówienie, co przyczynia się do tego, że są – nie da się ukryć – kosztowniejszym rozwiązaniem niż na przykład żaluzje. Shuttersy jednak nadają wnętrzom niesłychanie ciekawy wygląd, zatem wpływają na podwyższenie wartości posesji. Warto też podkreślić, iż ustawienie lameli okiennic wewnętrznych shutters jest ustawia się bez pomocy linek, co właściciele psotnych zwierząt oraz rodzice małych dzieci, które poplątać wiszące sznurki, uznają z pewnością za dużą zaletę.

Kontakt z firmą:
SkyShutters
Przebieczany
32-020 Wieliczka

Mob.: +48 601 934 002
E-mail: [email protected]