Praktyczny i estetyczny słoik z kranikiem

Słoik z kranem kupisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107.

Od wielu lat trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i trunków. Ogromną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, znajdujące sporo zastosowań. Jak można je wykorzystać? Gdzie przyda się słój z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoi z kranikiem jest to, że wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – na przykład likierów i nalewek. Słoje mają znaczne objętości (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie dość dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia ułożenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotową nalewkę do butelek, łatwo i błyskawicznie pozbywając się zużytego surowca bez konieczności korzystania filtrów i wężyków.

Słój z kranem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że regularnie jest on wykorzystywany do serwowania napojów – zwykle podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranem znakomicie sprawdzi się także w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania oranżad, lemoniad, soków i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego plusem jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]