Oryginalne części do Renault – gdzie ich szukać?

Skieruj się tu jeśli jesteś zainteresowany Renault części.

Auta Renault wciąż cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Statystyki pokazują, że w 2014 roku nasi rodacy kupili ponad pięć tysięcy modeli Scenic oraz aż 3,5 tyś. pojazdów Megane. Megane cieszy się popularnością ze względu na ekonomiczny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono prawie 2800 egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które często ulegają awarii?

Masz już wyśniony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są dostępne w odpowiednio wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele innych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu skarżą się posiadacze Clio. Kłopoty podobnej natury mają osoby, które nabyły Renault Megane, chociaż w tym przypadku awarii ulegają także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]