Mopy do mycia podłóg dla firm i instytucji

Sprawdź, gdzie zamówić profesjonalne mopy do mycia podłóg, wejdź na http://bit.ly/2M7yPB2.

Czyszczenie podłogi wydaje się bardzo prostym zadaniem – potrzebne są do tego woda, mop i odpowiednia ilość płynu. Sprawa się jednak komplikuje, gdy chodzi o ciężkie do usunięcia, nietypowe zabrudzenia lub dużą powierzchnię. Wtedy warto sięgnąć po specjalistyczne środki czystości oraz mopy profesjonalne. Na czym polega ich przewaga nad tradycyjnymi, używanymi na co dzień w naszych domach sprzętami? Dlaczego, pielęgnując podłogi w obiekcie publicznymi lub siedzibie firmy, powinno się sięgnąć właśnie po profesjonalne mopy do podłóg?

Cechy najwydajniejszych mopów do podłóg?

Na wydajność mopa wpływają zwłaszcza dwie cechy – jego szerokość oraz tworzywo, z którego go wykonano. Pierwszy atrybut decyduje o tym, jaką powierzchnię można umyć za jego pomocą w pojedynczym pociągnięciu. Jest wyjątkowo istotna, jeśli mop ma służyć do mycia posadzki o dużym metrażu – na przykład hallów, parkietów na boiskach czy sal tanecznych. Od drugiej zależy chłonność mopa i tym samym szybkość mycia oraz jego trwałość. Należy także pamiętać, iż twardsze włókna lepiej czyszczą pobrudzenia niż miękkie.

Dobrze dobrany trzonek i wiadro – ważne akcesoria do profesjonalnych mopów do mycia podłóg

Mop jednak nie wystarczy, by pracownicy zespołów sprzątających mogli błyskawicznie i efektywnie myć posadzki. Prawie jednakowo istotne są także akcesoria pomocnicze. Pośród nich szczególną uwagę należy zwrócić na trzonek. Jego długość musi być proporcjonalna do wzrostu użytkownika, a on sam powinien być stosunkowo lekki. Tylko wówczas obsługa mopa nie będzie zbyt dużym obciążeniem. W przypadku mopów płaskich istotne jest również jego mocowanie – ma ono wpływ na łatwość wyżymania mopa, a odpowiednio dobrane w dużej mierze ułatwia i skraca czas czyszczenia podłóg. Podczas czyszczenia ogromnych powierzchni radzimy wybrać zestaw wiadra z mopem.

Kontakt z firmą:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]