Gdzie kupić czapraki dla koni?

Chcesz kupić czapraki dla koni? Powinieneś odwiedzić ten adres.

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów jeździeckich w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – budowa i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a jednocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów bardzo dobrze chłoną wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz kupić wysokiej jakości produkty, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wykonane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, posiadające siateczkę absorbującą pot koni bądź podszyte szybkoschnącym materiałem. Dobrze zaplanowana konstrukcja przynosi wysoką wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie zostały opracowane w taki sposób, by całkowicie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Wybrane modele zostały posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Estetyczne i praktyczne czapraki – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a wybrane modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki można przymocować do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt z firmą:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]