Etykiety na butelki i przetwory – estetyczne i funkcjonalne

Chcesz zamówić etykiety na wódkę? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Tradycja dawania prezentów na różne okazje praktykowana jest od setek lat i od samego jej źródła jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, jednakowo ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Mnóstwo ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny bądź Sylwestra. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy inni goście chcą podarować to samo?

Personalizowane etykiety na wódkę – wyróżnij się pośród gości

Na weselu napoje wyskokowe nie tylko są postawione na stolikach, ale również przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z alkoholem podczas pożegnania. Taki podarek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale taka butelka z wódką może również przerodzić się w interesującą pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można zrobić to kupując etykiety weselne, na których można umieścić informację o imionach nowożeńców, miejscu i dniu ślubu czy podziękowanie za przybycie. Etykiety weselne można nabyć w różnych barwach oraz wzorach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą odpowiednie do stylu, w którym aranżowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od wyobraźni nowożeńców. Rzecz jasna spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne napoje wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu urodzinowym lub wieczorze kawalerskim.

Etykiety na bimber – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym nadrukiem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, nalewki czy soki, a potem dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami nawet bez okazji, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne zwyczajnej flaszki. Prócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]