Ekonomiczna i skuteczna ochronna maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield

Więcej o maseczce ochronnej.

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na wszystkie państwa, na skroś odmienił nasze życie i kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego narzucają nieodzowność korzystania ze określonych środków, których zadaniem jest chronić nas przed rzeczywistym ryzykiem złapania tego nowego wirusa. Idąc do apteki czy restauracji, gdzie z reguły napotykamy większe grono ludzi, musimy dla bezpieczeństwa zakładać na nos oraz usta maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeśli mamy trudności z oddychaniem w popularnej maseczce z bawełny?

Ochronna przyłbica – komfortowa oraz trwała

Ci, którzy uważają ochronne maski z tkaniny za niekomfortowe i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony jest między innymi maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Zabezpiecza ona przed zakażeniem patogenami w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. zasłania nos i usta, ale przy tym zapewnia lekkość oddychania. Jej największymi atutami są wytrzymałość, wygoda i nieznaczna waga, która nie przekracza 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej transparentną przysłonę po każdorazowym użyciu rekomenduje się oczyścić, a samą maseczkę można również czyścić ręcznie (aż 30 razy!) przy pomocy dostępnych detergentów.

Kto powinien używać wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, jak również komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające kłopoty z oddychaniem, w podeszłym wieku czy sportowcy pozytywnie ocenią swobodę jaką przynosi taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nakładać maseczki ochronne w czasie pełnienia obowiązków służbowych. Vitberg Mini Shield nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów głowy, a jej stosowanie przez kilka godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Działa ona z funkcją FaceID, co zapewne uznają za plus młodsi użytkownicy.

Kontakt z firmą:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]