Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Sprawdź, gdzie zamówić drzwi drewniane na wymiar.

Drzwi drewniane wewnętrzne to wciąż doskonałe rozwiązanie, stosowane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w klasycznym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze cechy oraz alternatywę wykonania drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane z dębu, sosny oraz mahoniu

Drewno to naturalny materiał, który należycie pielęgnowany przetrwa w nienaruszonej kondycji nawet kilkanaście lat, a użyty jako element aranżacji pomieszczenia sprawia, iż staje się ono ciepłe i bardziej nastrojowe. Nowoczesne techniki pozwalają znakomicie łączyć właściwości drewna z wymaganiami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się estetycznym designem i dużą ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niewielkim stopniem rozszerzalności (czyli nie wypaczają się) oraz właściwą izolacją cieplną. Możliwość wykończenia ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, bejcą albo lakierem sprawia, iż tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach rozmaitego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i domach zaaranżowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z mahoniu, dębu oraz sosny, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody i krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale wyglądają przez dziesięciolecia.

Drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Chciałbyś założyć w swoim biurze skrzydła drzwiowe o nietypowym formacie lub niestandardowych wymiarach? Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji rekomenduje się zaufać kompetentnym producentom, którzy świadczą nieodpłatny pomiar, profesjonalne konsultacje, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych potrzeb klienta i np. wypełnić je szkłem – między innymi szybami fazowanymi, witrażowymi lub piaskowanymi, co z pewnością zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane bywają również posiadać w zamek z wkładką, a w przypadku drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Kontakt z firmą:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]