części do samochodów francuskich Kraków

Części do aut francuskich – co najczęściej wymieniamy?

Samochody francuskich producentów należą do najczęściej kupowanych przez polskich klientów. Są cenione przede wszystkim z uwagi na szeroką przystępność – zarówno jeśli chodzi o same pojazdy, jak i przeznaczone do nich części zamienne – oraz stosunkowo niską cenę. Szczególnie popularnymi w Polsce francuskimi markami są Renault, Citroen oraz Peugeot. Znacznym uznaniem cieszą się także samochody firmy Dacia, która, pomimo iż wywodzi się z Rumunii i tam właśnie znajdują się zakłady produkcyjne, przynależy do koncernu Renault. Ogromne powodzenie tych marek w Polsce to świetny powód ku temu, żeby powiedzieć, gdzie szukać części do samochodów francuskich.

Często wymieniane części do samochodów francuskich

Jeśli chodzi o najczęściej wymieniane części do samochodów francuskich, prym wiodą z pewnością płyny eksploatacyjne oraz elementy zużywające się w warunkach codziennego użytkowania. Są to głównie klocki i tarcze hamulcowe, opony i żarówki, jak również płyn hamulcowy, płyn chłodniczy oraz olej do skrzyni biegów i silnikowy. Poza tym każda marka – a wręcz każdy model – ma pewne części, które szczególnie często się psują. To może być przykładowo elementy układu zawieszenia, układ wydechowy, hamulce, silnik, zamki lub oświetlenie.

Gdzie wygodnie i szybko znaleźć części do samochodów francuskich?

Poszczególne usterki można zlikwidować na własną rękę – o ile posiadamy niezbędne umiejętności – pozostałe z kolei wymagają specjalistycznego sprzętu, używanego właściwie tylko w serwisach. Bez względu o to, czy chodzi o zaopatrzenie warsztatu, czy też o naprawę auta, części do aut francuskich najłatwiej zamówić przez internet, w sklepie specjalizującym się w sprzedaży podzespołów danej marki.

Kontakt z firmą:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]