Budujesz dom? Rozważ dach z blachy na rąbek stojący

Dowiedz się więcej o blasze na rąbek stojący na www.regamet.pl/panele-dachowe/.

Panele dachowe na rąbek to coraz częściej używany typ pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle pozostałych materiałów wykończeniowych? Czy warto ich używać? Przybliżamy te nowoczesne panele dachowe i sposoby ich użycia.

Panele dachowe na rąbek – do różnorodnych stylów architektonicznych

Panele dachowe na rąbek perfekcyjnie godzą ergonomiczność z walorami estetycznymi, toteż zdobywają coraz większe uznanie. Pięknie prezentującą się oraz wytrzymałą blachę na rąbek stojący stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których potrzebna jest reperacja paneli dachowych, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach płaskich oraz dwuspadowych, a także tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek są dostarczane na teren budowy w postaci niezbyt dużych arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz jednocześnie szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe jest niepodatne na rdzę, mocne oraz wspaniale pasuje do najrozmaitszych stylów architektonicznych (np. do stylu dworkowego lub minimalistycznego).

Nowoczesne pokrycia dachowe – alternatywa dla zwykłych dachówek ceramicznych

Blacha na rąbek stojący przewyższa tradycyjne rozwiązania pod kątem odporności i zastosowanej technologii. Panele dachowe są wytwarzane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą gwarantująca osłonę przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, takimi jak promieniowanie słoneczne oraz woda. Blacha na rąbek jest dostępna na rynku w wielu wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do wymyślnej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pozwalają też zredukować wydatki związane z budową – wyraźnie ograniczają ilość ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Decydując się na użycie blachy na rąbek, warto zaopatrzyć się w ten materiał wprost w sklepach firmowych.

Kontakt z firmą:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08