Box dachowy – niezbędny w czasie wakacji

Tu kupisz boxy dachowe.

Bagażniki dachowe to praktyczne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość bagaży, akcesoriów sportowych i turystycznych oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. W sprzedaży istnieje wiele typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, a także listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości produkty wykonane z materiałów odpornych na zniszczenia, promieniowanie słoneczne czy korozję. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o aerodynamicznym kształcie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być odpowiedni do modelu samochodu oraz preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – spora ładowność

Nowoczesne bagażniki dachowe w postaci boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo pasy transportowe, które gwarantują, że przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Niskoprofilowe i wytrzymałe modele mają sporą ładowność, a korzystanie z nich jest wyjątkowo komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien z nich korzystać?

Transport bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, które stosuje duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać urlop na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, jak również pozostałe rodzaje sprzętu turystycznego, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku auta.

Kontakt z firmą:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]