Baniak na wino – łatwe przechowywanie i transport napojów

Jeśli chcesz zamówić baniak do wina, koniecznie wejdź na http://tinyurl.com/y7b3427v.

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania napojów domowej roboty. Jakie objętości posiada baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach balon na wino występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze pojemniki mogą służyć jako nietypowy upominek dla bliskich – baniak na wino napełniony własnoręcznej roboty alkoholem można wręczyć z okazji imienin, urodzin, jubileuszu, rocznicy ślubu czy obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też perfekcyjna dekoracja stołu w trakcie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – złotych godów, wesela, 18 urodzin i nie tylko – dzięki niemu trunek jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z troską o najdrobniejszy detal baniak do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz przyjęcie weselne i chcesz uraczyć uczestników własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki baniakom na wino bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są estetyczne i praktyczne!

Kontakt z firmą:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]