Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Górskie wyprawy - w tym miejscu poznasz pełną ofertę.

Lubisz ekstremalne dyscypliny sportu oraz zastrzyk adrenaliny? Jeśli jesteś wymagającym globtroterem, który ceni bezpieczne i solidnie opracowane eskapady pod okiem zawodowych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Exploruj.pl organizuje trekkingi, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do miłośników górskiej turystyki, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które kochają dynamiczny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w tego rodzaju ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie konieczny jest odpowiedni stan zdrowia, jak również wysoka sprawność fizyczna. Prowadzone przez nas wyprawy w góry dzielimy na trzy typy o różnym stopniu trudności – trekkingi bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni wariant to propozycja dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w eskapadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o znacznej wytrzymałości i ogromnych umiejętnościach.

Dlaczego warto postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne przeżycia. Pozwalają jednocześnie urzeczywistnić pragnienia i sprawdzić się w ciężkich okolicznościach. Firma angażuje kompetentnych przewodników i liderów, którzy nie tylko poznali na wskroś charakter górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadaną wiedzą z partycypantami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy m.in. na pasmo Riła, w Dolomity oraz Andy.

Kontakt z firmą:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]