Portal o ciekawych wydarzeniach i atrakcjach w Małopolsce

Chcesz poznać najpiękniejsze miejsca w Małopolsce? Dobrze trafiłeś!

Choć małopolskie jest jednym z mniejszych polskich województw, ma ono sporo do zaoferowania zarówno przyjezdnym zza granicy, jak i z innych części kraju. Dzieje się tu wiele, więc zdarza się, że trudno odnaleźć się w potopie wiadomości o najnowszych imprezach sportowych czy kulturalnych i godnych odwiedzenia atrakcjach w Małopolsce.

Serwis o atrakcjach w Małopolsce – co tu znajdziesz?

Aby zaprezentować przyszłym zwiedzającym atrakcje turystyczne tego regionu, powstała witryna visitmalopolska.pl. Znajdziesz tu wiadomości nie tylko o ciekawych miejscach oraz zabytkach w tym województwie, jak też o wystawach i imprezach kulturalnych, folklorystycznych czy sportowych organizowanych na jego obszarze. Portal prowadzony jest w ramach MSIT, a więc Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Podróżnicy planujący przyjazd do Małopolski o razu na stronie głównej spostrzegą mapę, na której migiem wyszukają pensjonaty, hotele i kempingi, Centra Informacji Turystycznej oraz muzea i zabytki zlokalizowane w miastach Małopolski. Strona pomaga zaplanować wizytę na południu Polski też pod względem logistycznym, podając informacje zarówno o lotniskach i dworcach, jak i o parkingach i wypożyczalniach samochodów. Ponadto dla tych, którzy z różnych powodów nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, strona przygotował liczne wirtualne spacery przedstawiające między innymi trasy rowerowe, Małopolską Trasę Światowego dziedzictwa UNESCO oraz czar małopolskiego folkloru.

Serwis o atrakcjach Małopolski dba też o zagranicznych odwiedzających

Serwis visitmalopolska.pl nie zapomina również o przyjezdnych z zagranicy, którzy chętnie przyjeżdżają do Krakowa, Zakopanego czy mniejszych ciekawych miejscowości. Newsy znajdujące się na portalu dostępne są zatem w języku angielskim, ale oprócz tego w między innymi w języku słowackim, niemieckim, francuskim oraz włoskim. Niesłychanie wartościowa dla cudzoziemców może być też sekcja Rozmówki, gdzie poznają popularne słowa i sformułowania, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnych sytuacjach, w których mogą się znaleźć w trakcie wizyty w Polsce. Zagraniczni turyści znajdą tu rejestr konsulatów i ambasad zlokalizowanych w regionie Małopolski.

Kontakt z firmą:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego