Myślisz o studiowaniu architektury? Zapisz się na kurs rysunku architektonicznego

Szukasz korzystnej oferty kursu rysunku architektonicznego Kraków? Idealnie trafiłeś! Wejdź na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/.

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej prestiżowych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ dużo czynników – w głównej mierze fakt, że są to nadzwyczaj ciekawe studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę trzeba jednakże nie tylko wykazać się wiedzą dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeśli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminów wstępnych. Oferta jest skierowana do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel pomaga im stworzyć pracę, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale też porady profesjonalistów, które pomogą przyszykować się należycie do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdą z uczelni (np. te w Krakowie, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu lub za granicą). Uczestnicy kursu mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich uczniów zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w toku studiów.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]