Kurs rysunku – poszerzaj swoje artystyczne horyzonty

Kurs rysunku dla dzieci Kraków - ta niezwykła oferta każdego zadowoli.

Lubisz rysować i chcesz zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na kompleksowy kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i zwiększyć Twoje szanse na indeks wymarzonej uczelni w kraju lub za granicą. Organizowane w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują najlepsze rezultaty oraz przyjazną atmosferę nauki. Kursanci mogą korzystać z nauki historii sztuki, pracowni otwartej codziennie, jak również konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – dla kogo?

Kurs rysunku dla dorosłych powstał dla pasjonatów, którzy pragną realizować się na artystycznych kierunkach studiów, jak np. malarstwo czy grafika. Z kursów tego rodzaju korzystają też osoby zainteresowane digital designem, architekturą wnętrz czy wzornictwem przemysłowym. Znakomitą propozycją na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które umożliwiają zdobycie nowych umiejętności w kilka tygodni. Oferta szkoły rysunku obejmuje także kurs przygotowujący na ASP, digital painting, rysunek dla młodzieży 13-16 oraz kurs rysunku architektonicznego. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do własnych zainteresowań.

Kurs rysunku dzieci i dorosłych – czy warto wziąć w nim udział?

Myślisz o warsztatach przygotowujących do studiów? A może pragniesz zainwestować w talent dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać zdolności plastyczne i kreatywność u maluchów, co na pewno zaowocuje za kilka lat. Warsztaty prowadzone są w przyjaznej atmosferze, a doświadczeni nauczyciele nie tylko służą radą, ale również inspiracją. Zapisz się na kurs rysunku!

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]