Kurs modelowania 3D – kto na nim skorzysta?

Nigdy wcześniej nie spotkałeś tak korzystnej oferty kursu Blender 3D!

Świat rysunku nieustannie przechodzi zmiany i coraz częściej twórcy odchodzą od dotychczasowych technik preferując kreowanie swoich dzieł tylko cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność wykonywania dzieł 2D, ale także odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja nauki modelowania 3D nie generuje już ogromnych wydatków – można bowiem ściągnąć program Blender, który daje niesamowite możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Nauka obsługi Blender 3D we własnym zakresie bywa frustrująca

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się samemu, aczkolwiek proces ten ciągnie się w takim przypadku dłużej i nieraz jest bardzo męczący. Dlatego też zapisanie się na kurs modelowania 3D przyniesie sporo korzyści zwłaszcza osobom, które niedawno odkryli Blender 3D. Zaznajamianie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt przebiegnie szybciej, jeśli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Nauczyciel na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez kursanta wskazując detale, które należy dopracowac i proponując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku każdego kursu dobrze jest, żeby był on prowadzony w jak najmniej licznych grupach, co da pedagogowi możliwość poświęcenia każdemu uczestnikowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D umiejętność poważana w świecie gier komputerowych i filmu

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest dziś umiejętnością pożądaną i poważaną głównie w branży projektowej, gier komputerowych i filmowej. Znajomość oprogramowania Blender 3D rozszerza zatem pole manewru na rynku pracy. W trakcie kursu tworzy się wstępne zaawansowane dzieła, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to natomiast, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są tylko do osób, które chcą pracować zawodowo m.in. w branży gier komputerowych i łączą z tym swoją karierę zawodową. Spory procent uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści i amatorzy pragnący spróbować nowych form ekspresji bądź rozwijać swoje obecne umiejętności.

Kontakt z firmą:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]