Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Więcej o biżuterii srebrnej na https://www.bizutik.pl.

Jest z nami od wieków i pomimo pojawienia się wielu nowych projektów, naprawdę mało ewoluowała. Biżuteria stale pełni tę samą funkcję – jest pewnego rodzaju dekoracją człowieka, a także umożliwia oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często zakładają kobiety oraz mężczyźni, maluchy i ich rodzice, osoby z rozmaitych klas społecznych. Niezależnie od tego, jakie projekty lubimy, niemal za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – zwykle ze srebra. Dlaczego więc srebrna biżuteria jest tak często kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej kilka dekad?

Dlaczego warto kupić srebrną biżuterię?

Głównym atutem srebrnej biżuterii jest niewątpliwie to, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu schorzeń. Srebro jest antyseptyczne, więc noszenie srebrnej biżuterii jest rekomendowane osobom, które w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który łączy się ze stosunkowo niskimi cenami.

Jak troszczyć się o srebrną biżuterię

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją zarysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być pielęgnowana w wodzie z alkoholem lub sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z miękką tkaniną – unikniemy wówczas uszkodzeń.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]