Kolczyki z koralem

Kup kolczyki z koralem.

Dlaczego w kolekcji biżuterii każdej kobiety muszą znajdować się kolczyki z koralem? Magiczne właściwości korali znane są od lat. Podobno zmniejszają panikę. Koral zwiększy witalność i pomoże w urzeczywistnianiu zamierzeń. Zapobiega zmęczeniu. Koral posiada także właściwości regenerujące: regeneruje organizm, a także zwiększa płodność. Koral jest amuletem przypisywanym zodiakalnym Rybom.

Kolczyki z koralem – rodzaje

Zdecydowanie najczęściej wybieramy kolczyki z koralami w kolorze białym, różowym i czerwonym. Bardzo rzadko spotkać można biżuterię z niebieskim i czarnym koralem. Znaleźć możemy kolczyki z oczkiem błyszczącym lub matowym. Nie warto przejmować się cienkimi białymi żyłkami na koralu – świadczy to o jego autentyczności i unikatowym charakterze. Jakie gatunki korali spotykamy najczęściej? Skąd pochodzą korale? Popularne gatunki koralowców to Corallium rubrum wyławiany między innymi z wód Morza Śródziemnego oraz Corallium elatius z rejonu Japonii.

Kolczyki z koralem – do czego pasują

Kolczyki z koralem to niezwykle uniwersalna ozdoba. Taki rodzaj biżuterii można zakładać na co dzień, do zwykłych bluzek i jeansowych spodni. Kolczyki z koralami to mocny akcent, który ożywi twarz, a w zestawie ze zwiewną sukienką doda Ci uroku.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]