Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Chcesz nabyć kolczyki na sztyftach? Zobacz tutaj.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich wyrobu metal, projekt i ozdobne kamienie, ale także rodzaj zapięcia. W sklepach znajdziemy różne rodzaje zapięć – między innymi długie bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich kobiet, które cenią minimalizm oraz wygodę, bo niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla uszu. Szczególnie istotna jest także rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – są w tym segmencie wersje na specjalne okazje i te, które śmiało można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach – ponadczasowa prostota

Kolczyki na sztyftach są nierzadko naprawdę stylowe, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno srebrne kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – topazem czy kryształem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich strojów – ich dopasowanie upraszczają małe rozmiary i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach mogą zadziwić

Z tych samych względów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do codziennych kreacji. Do biura warto założyć przede wszystkim kolczyki na sztyftach wysadzane sztucznymi minerałami – wyglądają niemal tak dobrze, jak prawdziwe, a ich możliwe zgubienie nie okaże się tak bolesne. Syntetyczne kamienie, które szczególnie łatwo łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego żartobliwą główką.

Kontakt z firmą:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]