Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Jeśli chcesz zamówić srebrne kolczyki, koniecznie sprawdź srebrnekolczyki.pl.

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety dodatków. Pasują na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Sprawdźmy w czym tkwi sekret, że są tak popularne, a także w jakich salonach możemy je dostać.

Srebrne kolczyki – najtrwalsze rodzaje

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najbardziej na czasie są lekkie wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są skromne, a jednocześnie stylowe. Równie często kupowane są długie akcesoria, które pięknie wysmuklają sylwetkę. Mogą być wysadzane naturalnymi kryształkami albo zupełnie gładkie. Akcesoria zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj dzieje się w przypadku błyskotek z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na próbę oraz metodę ich produkcji – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką oksydowania.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się jak nowe, trzeba dokładnie je oczyszczać i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Należy odkurzać je często miękką szmatką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, stosować profesjonalne preparaty zapobiegające pojawianiu się śniedzi, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego woreczkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Tego typu substancje mocno podrażniają miękką powłokę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór biżuterii znajdziemy niewątpliwie w e-sklepach, które gwarantują szybką dostawę i kuszące promocje. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.