Jakie usługi świadczy jubiler?

Na obraczki.net.pl uzyskasz pomoc złotnika Kraków.

Wraz z rozkwitem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo często wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I choć w internecie znajdziemy nieomalże wszystko, wciąż jest wiele przedmiotów, które najwygodniej nabywać w sklepach stacjonarnych. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Czy warto kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Kupno złotego pierścionka, broszki lub wisiorka wiąże się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi całkowicie nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją bezpośrednio u jubilera. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy zamierzamy kupić obrączki czy też pierścionek, możemy nałożyć biżuterię i przekonać się jak w rzeczywistości będzie się ona prezentować na dłoni. Jeżeli natomiast znajdziemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, jubiler na naszą prośbę dostosuje go do pożądanego wymiaru ewentualnie wykona nowy. Następną zaletą kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość uzyskania fachowej wskazówki złotnika. Pomoże on nam dobrać właściwy kruszec, wskaże aktualne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą karnacja, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co obecnie daje się z okazji ślubu, imienin czy chrztu.

Sklep jubilerski – reperacja zniszczonej biżuterii i skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów, ale również świadczą pomocnicze usługi. Naprawa zepsutej biżuterii jest główną z nich. Jeżeli odpadł nam kryształek z kolczyka lub zerwał się naszyjnik, złotnik ekspresowo i sprawnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi też obwód sygnetu, gdy odziedziczymy biżuterię po kimś, kto posiadał większy obwód palca. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na pierścionku czy wisiorku podziękowania, datę, gratulacje albo inną znaczącą dla nas treść. Z kolei jeśli chcemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, albo mamy swój pomysł na zawieszkę bądź pierścionek, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną lub niepotrzebną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, zabierzmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie funkcjonuje skup złota.

Kontakt z firmą:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]