Biżuteria dla dziewczynek

Kup biżuterię dla dzieci

Dziewczynki szybko pragną stać się jak ich mamy: mierzą ich garderobę i włóczą nogami w za dużych maminych szpilkach, pożyczają akcesoria. Jednak, by nasze drobiazgi nie zostały uszkodzone w czasie zabawy, czasem warto kupić pociechom własne akcesoria. Idealnym pomysłem na oryginalny podarunek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony internetowej bizuteriadladzieci.com.

Na co zwrócić uwagę wybierając biżuterię dla dzieci?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być ich praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być zbyt ciężkie, aby nasze córka nie zrobiła sobie krzywdy. Innym aspektem jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać skromnie i niewyzywająco – wybierajmy te kolorowe, z dziecięcymi motywami. Zwróćmy uwagę na materiał, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych krawędzi, zbyt luźne zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Najpowszechniej spotykane motywy na dziecięcej biżuterii to kwiatki, gwiazdki i kokardki. Jeżeli chodzi o kolorystykę, królują rozmaite odcienie różu, a także czerwień, granat i biel. Generalnie, dziewczynki wolą srebro niż złoto. Biżuteria dla dzieci często uzupełniana jest o sznurki, tasiemki i plastikowe elementy, które powodują, że nie mamy wątpliwości co do tego, kto powinien ją nosić. Akcesoria specjalnie dla najmłodszych znajdziesz na bizuteriadladzieci.com.