Wzmacniacz szerokopasmowy potęguje siłę sygnału

Dowiedz się, gdzie kupić wzmacniacz szerokopasmowy

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjne urządzenie służące operatorom telewizji kablowych. Zostało ono wyprodukowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do konkretnych odbiorników. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – znakomity sygnał

Wzmacniacze szerokopasmowe działają zazwyczaj w paśmie 50 Hz – 1 GHz. Znakomicie filtrują wszelkie nieprawidłowości wywołane na przykład przez internet bezprzewodowy i umożliwiają odbiór treści zwrotnych. Z reguły zlokalizowane są w budynkach, aby dostarczać sygnał bezpośrednio. Zasilanie modułów odbywa się zdalnie lub lokalnie, dzięki czemu ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Sygnał kierowany do odbiorników jest znakomitej jakości, a eksploatacja wzmacniacza prosta. Sprzęty te charakteryzują się optymalnym poziomem wyjściowym – na przykład 129dBuV. Parametry mogą być różne, w zależności od stosowanego modułu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – wbudowane zabezpieczenie przed spięciami

Konfiguracja wzmacniacza szerokopasmowego jest nieskomplikowana. Odbywa się to przy pomocy elementów regulowanych lub modułów WHX-923. Urządzenia posiadają również wbudowaną ochronę przed spięciami pochodzącymi z linii, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że te urządzenia są bardzo popularne i dostarczają widzom doskonałą moc sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest również niski poziom mocy ok. <6W.

Kontakt z firmą:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]