Automatyczna obsługa należności przy użyciu aplikacji Flobo

Więcej szczegółów o Flobo.

Przedsiębiorcy nieprzerwanie szukają rozwiązań, które pomogą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a równocześnie ograniczyć czas poświęcony na obsługę niektórych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację zaległych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznej obsługi należności

Automatyczne księgowanie faktur za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a później śledzi czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, pozwala aplikacji na identyfikację poszczególnych płatników, bo każdy z nich ma przypisany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z czasochłonnego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na realizację innych kluczowych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko największych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, niezmiernie potrzebną tym właścicielom firm, którzy regularnie mają problemy z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Aplikacja do automatycznego księgowania faktur dla biur podróży, pensjonatów i podmiotów usługowych

Nie wiesz czy robot Flobo to korzystna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka modeli automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje przelewy abonamentowe, zatem świetnie zda egzamin w szkołach językowych lub prywatnych, czyli tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą również hostele, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zleceniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]