tabliczki na drzwi, tabliczki informacyjne

Tabliczki na drzwi, czyli jak odnaleźć poszukiwany pokój

W każdym budynku znaleźć można całe mnóstwo najróżniejszych sal o większym bądź mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom zatrudnionych w danym obiekcie – umożliwiają najróżniejsze tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakie tabliczki na drzwi można kupić? Czym cechują się te , które cieszą się największą popularnością?

Tabliczki na drzwi – co warto nimi oznakować?

Właściwe oznakowanie obiektu daje większą przejrzystość jego funkcjonowania. Nie ma znaczenia czy w grę wchodzi urząd, biuro, przedszkole czy sklep – czytelne oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odszukanie sali, która aktualnie nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w szpitalu czy szkole. W przypadku urzędów, biur i banków tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego wyszukania pokoju, w którym dyżuruje potrzebna nam na dany moment osoba. Szczególnie popularne są tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać znajdującą się na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy np. w zakładzie pracy ma miejsce rotacja kadr, nazwisko na tabliczce można bez trudu zmienić. Pozwala to więc zaoszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba bowiem przeznaczać funduszy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – jakie jeszcze mają zastosowanie?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez trudu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu konkretnej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje o charakterze socjalnym, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te sale, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie powinny mieć dostępu. Wykorzystując tabliczki na drzwi, można też oznakować punkty, w których palenie jest zabronione. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, cieszą się na ten moment bardzo dużą popularnością. Nierzadko na tych tabliczkach oprócz samego napisu umieszczony jest przekreślony symbol papierosa. Dla niemałej grupy osób przekaz tego znaku jest więc wyjątkowo jasny. Wspomnieć należy również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które wyposażone są w ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają trudności z samodzielnym poruszaniem się.

Kontakt z firmą:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]