LICZNIK RAPORTÓW Z EWALUACJI
OGŁOSZENIA

Publikacja

Publikacja "Ewaluacja w nadzorze pedagogicznym - Konteksty, Odpowiedzialność, Autonomia. Refleksje"" dostępna w wersji elektronicznej w materiałach do pobrania.


KALENDARZ WYDARZEŃ
KONFIGURACJA
Zmień rozmiar czcionki A+ A-
NEWSLETTER NPSEO

wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych, teraz i w przyszłości, zgodnie z polskim prawem, a w szczególności z Ustawą o ochronie danych osobowych
LOGOWANIE PLATFORMA


Logowanie forum


PRZYDATNE LINKI
Aktualność
Spotkanie wizytatorów d/s kontroli
7-8 grudnia 2009

Opinie uczestników spotkania wizytatorów ds. kontroli były zgodne - to były dwa bardzo pracowite i twórcze dni. 36 Wizytatorów spotkało się 7 i 8 grudnia w warszawskim hotelu Łazienkowskim, aby wskazać obszary pracy szkół i placówek, które nie zostały uwzględnione w dotychczasowej pracy nad arkuszami kontroli. Szczególnie chodziło o wskazanie obszarów, które należałoby objąć kontrolą w najbliższym czasie.

 

Plan pracy grup problemowych przedstawiła Marzenna Szczepańska Naczelnik Wydziału Nadzoru Pedagogicznego. Grupy pracowały w czterech zespołach pod kierunkiem przedstawicieli właściwych merytorycznie Departamentów Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Efekty pracy zaprezentowały grupy drugiego dnia. Dyskusja koncentrowała się wokół trudności z konstruowaniem arkuszy kontroli. Wspólnie ustalono, że do 16 grudnia br. Kuratorzy Oświaty przekażą ostateczne wersje arkuszy kontroli, nad którymi pracowali liderzy poszczególnych KO. Natomiast prace nad objaśnieniami i arkuszami zbiorczymi będą trwały do 16 stycznia 2010 roku.

W podsumowaniu spotkania koordynator programu Joanna Berdzik podziękowała za efektywną pracę i wyraziła nadzieje na dobrą współpracę wizytatorów d.s. kontroli.

 

Galeria (ilość: 1)
zobacz więcej
Archiwum aktualności
(zobacz)
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego III Priorytet Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. Działanie 3.1